Witamy Państwa serdecznie na stronie Cukierni-Piekarni “Renata”. Firmę założyła Renata Zawisza-Sereda, cudowna kobieta, która włożyła całe serce w tę działalność. Była członkiem Izby Rzemieślniczej od Sierpnia 2001 roku. Od wielu lat wspomagała charytatywnie wiele placówek na terenie Jasła i tak jest do dziś.
Rodzinną działalność rozpoczęliśmy w kwietniu 1992 r. najpierw w branży cukierniczej, we własnym budynku mieszkalnym, gdzie zaadoptowaliśmy pomieszczenie na halę produkcyjną.
Ponieważ z dnia na dzień wzrastało zapotrzebowanie klientów na rynkach lokalnym i regionalnym, w grudniu 1994 r. przenieśliśmy się do budynku przy ul. Św. Jana z Dukli w Jaśle. W 1995 r. poszerzyliśmy działalność o wypiek pieczywa. Nasze wyroby dostarczamy do wielu placówek w regionie. W 2004 r. zostaliśmy wyróżnieni w plebiscycie “Smaczne bo Podkarpackie” za Chleb Staropolski pieczony na liściu kapusty i Chleb Żytni Razowy. W 2018 roku zostaliśmy zgłoszeni przez naszych klientów do konkursu “Mistrzowie Smaku” w dziedzinie Cukiernia/Kawiarnia w powiecie jasielskim, w którym zostaliśmy laureatem, a w 2019 roku zdobyliśmy 2 miejsce.

Zapraszamy Państwa Serdecznie na zakupy w naszych sklepach firmowych,w siedzibie firmy oraz na naszej stronie internetowej.

Drodzy klienci pamiętajcie: Spełniamy Wszystkie Słodkie Marzenia!!